درباره ما

امیران برق در تابستان ۱۴۰۲ با هدف تسهیل خرید تجهیزات صنعت برق و مشاوره تخصصی جهت نیازسنجی مشتریان عزیز شروع به فعالیت کرد. پشتوانه کسب‌وکار ما، شرکت تامین تجارت امیران است که به عنوان بخش فروش شرکت الکترو رسا آذین از سال ۱۴۰۰ شروع به کار کرد.

الکترو رسا آذین با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه پیمانکاری شبکه‌های توزیع برق فشار متوسط و ضعیف و تجربه اجرایی در بیش از ۱۰۰ پروژه تخصصی صنعت برق سعی در انتقال توانمندی‌ها و تجربیات خود به مشتریان عزیز را دارد. از جمله سوابق و دستاوردهای این شرکت باید به بیش از ده‌ها پروژه احداث پست‌های ۲۰ کیلو ولت، پروژه‌های برق‌رسانی و خدمات فنی مهندسی در حوزه نگهداری روشنایی در استان تهران اشاره کرد.

تامین تجارت امیران علاوه بر ایران، در کشورهای عربی منطقه هم حضور فعال و دفتر فیزیکی داشته و امکان ارائه خدمات در بسیاری از کشورهای منطقه MENA را نیز داراست.

در حال حاضر، زمینه اصلی فعالیت امیران برق، تامین کلیه تجهیزات شبکه برق رسانی، از کابل های ریز و ساختمانی تا کابل های شبکه برق اعم از کابل‌های خودنگهدار ، کابل‌های ۲۰ کیلو ولت و دیگر کابل های هوایی و زمینی است. اولویت اصلی امیران، تامین بهترین و باکیفیت‌ترین تجهیزات حوزه شبکه‌های برق فشار متوسط و ضعیف بر اساس نیاز مشتری با منصفانه‌ترین قیمت و ارسال در کوتاه‌ترین زمان ممکن است.

شیوه کار ما در امیران بر اساس ارتباط سازنده و تعامل طرفین، جهت نیازسنجی واقعی و مشاوره تخصصی و بر اساس تجربیات دو طرف برای تامین بهترین موارد و با بهینه‌ترین هزینه برای پروژه شماست. از این رو، به جای ارائه قیمت دقیق محصولات، ترجیح می‌دهیم پیش از انتخاب تجهیزات با شما برای انتخاب بهترین برند و مشخصات فنی در ارتباط باشیم. بر اساس همین رویکرد، عاملیت فروش از بهترین برندهای تولید کننده سیم و کابل در کشور را کسب و آماده کمک‌رسانی به بهبود آماد (لجستیک) کسب‌وکار شما هستیم.