سوالات متداول

به دنبال بهترین محصولات سیم و کابل های برقی برای پروژه های خود هستید؟ به عنوان یک تامین کننده عمده تجهیزات سیم و کابل برق، ما به شما کمک می کنیم تا بهترین تجربه خرید را داشته باشید. در این صفحه سوالات متداول، به پاسخ سوالات رایج شما درباره نحوه خرید از امیران، شرایط تحویل و شکل پرداخت می پردازیم تا شما را در فرآیند خرید یاری کنیم. تحویل سفارشات نیز برای ما اولویت است. ما با همکاری با شرکتهای حمل و نقل معتبر، تضمینی‌کنیم که سفارشات شما به زمان و در شرایط ایده‌آل تحویل داده می‌شوند. همچنین، در صورت بروز هرگونه مشکل یا خرابی در محصولات، ما آماده پشتیبانی و رفع مشکلات شما هستیم.

برای خرید سیم و کابل مد نظر خود از وب‌سایت امیران، می‌توانید محصول خود را از قسمت فروشگاه انتخاب کرده و سپس با ما تماس گرفته یا روی سایت پیام بگذارید. ما سریعا با شما تماس حاصل کرده و محصولات مد نظر شما را ارسال می‌کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر هم می‌تونید پیش از هر چیز، به سادگی با ما تماس گرفته و جواب سوالات خود را جویا شوید. شماره ‌های تماس ما در فوتر سایت و دکمه بالا سمت چپ درج شده‌اند.

بله! ما در امیران تلاش داریم تا تمامی حجم موجودی سیم و کابل خود را به صورت روزانه آپدیت کنیم. با این حال، همیشه ممکن است برخی از محصولات ما هنوز روی سایت قرار نگرفته باشند. علاوه‌براین، ما امکان موجود کردن بسیاری از محصولات حوزه سیم و کابل‌های انتقال قدرت را دارا هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر، بهتر است با ما تماس بگیرید.

ما می‌توانیم برای خریدهای عمده، محموله سیم و کابل شما را به کمک وانت،کامیونت و یا تیپاکس ارسال کنیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر، بهتر است با ما تماس بگیرید

بله! با این حال، به جز برخی محصولات خاص، باید حداقل به یک کلاف کامل، نیاز داشته باشید. در صورتی که هنوز نمی‌دانید به چه مقدار سیم یا کابل نیاز دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید. همچنین برای کسب اطلاع از محصولاتی که نیاز به خرید کامل یک کلاف ندارند، می‌توانید با ما تماس گرفته یا در پنجره چت، پیام بگذارید.

فروشگاه امیران برق برای خریداران سیم و کابل، تخفیف‌های ویژه‌ای در نظر گرفته است! ین تخفیف بسته به محصول مد نظر شما، نوع مصرف (صنعتی، ساختمانی، تامین‌کنندگان و برقکاران) متفاوت است و شامل پیشنهاهای ویژه‌ای می‌شود.  برای ردیافت اطلاعات بیشتر، بهتر است با ما تماس بگیرید.

پس از تماس شما، پیش‌فاکتور خرید از سمت ما به سرعت آماده شده و به شما ارائه می‌شود. پس از تأیید، شما تنها نیاز است تا مبلغی جزئی به عنوان پیش‌پرداخت برای امیران واریز کنید. پس از واریز بیعانه، محموله برای شما ارسال شده و تسویه کامل حساب، هنگام تحویل صورت می‌پذیرد.

برای خریداران داخل تهران، نهایتا یک ساعت پس از واریز بیعانه، محموله شما ارسال خواهد شد. زمان ارسال به شهرستان‌ها بسته به محل ارسال ممکن است متفاوت باشد.

بله! البته برای این موضوع باید به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید.

لطفا با ما تماس بگیرید تا در مورد گزینه های پرداخت صحبت کنید.